Dezynfekcja Kraków

Chcesz zadbać o całkowitą higienę i bezpieczeństwo swojego domu lub zakładu pracy? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dezynfekcji w Krakowie. Nasza firma zapewnia profesjonalne wsparcie w ramach usług DDD. Działamy skutecznie, błyskawicznie i w przystępnych cenach!

Dezynfekcja, czyli odkażanie to działanie prowadzące do likwidowania drobnoustrojów oraz ich form przetrwalnikowych. Dzięki prawidłowo przeprowadzonej dezynfekcji nawierzchnie i przestrzenie są jałowe, czyli pozbawione drobnoustrojów takich jak bakterie, wirusy, grzyby.

Prace dezynfekcyjne wykonujemy prezencyjnie, czyli w celu zapobiegania pojawiania się źródła zakażeń, a także doraźnie, gdy już ono wystąpiło i należy jak najszybciej doprowadzić do jego likwidacji. Nasze usługi dezynfekcji w Krakowie to gwarancja najwyższej skuteczności.

Dezynfekcję przeprowadzamy między innymi w:

  • lokalach po osobach chorych i zmarłych
  • obiektach noclegowych – hotelach, pensjonatach, hostelach, schroniskach oraz innych obiektach tego rodzaju
  • środkach transportu, na przykład pociągach, autokarach, samochodach, busach, samochodach dostawczych

Ponadto procesom dezynfekcji poddajemy konkretne przedmioty, między innymi materace, poduszki, pościele, naczynia, urządzenia, a także nawierzchnie.

Prowadzona przez naszą firmę dezynfekcja w Krakowie polega na wykorzystaniu indywidualnie dobranych metod. Przy ich wyborze bierzemy pod uwagę rodzaj drobnoustrojów, w tym ich aktywność fizjologiczną, a także środowisko, w którym przebywają.

Metody dezynfekcji:

  • metody fizyczne – stosujemy parę wodną w wysokiej temperaturze i w odpowiednim ciśnieniu, promieniowanie UV
  • metody termiczno-chemiczne – bazują na wykorzystaniu odpowiednich środków chemicznych używanych w podwyższonej temperaturze
  • metody chemiczne – wykorzystanie odpowiednich chemikaliów, na przykład takich jak alkohole, środki na bazie chloru, utleniacze, związki halogenowe, fenolowe, czwartorzędowe sole amoniowe, kwasy i inne

Jeśli poszukujesz profesjonale firmy DDD w Krakowie, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność