Usuwanie gniazda os Kraków

Na terenie twojej posesji znajduje się gniazdo os? Jeśli stanowią one zagrożenie dla ciebie i twoich bliskich, nie czekaj, ale zadzwoń do naszej firmy. Oferujemy szybkie i skuteczne usuwanie gniazd os w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach. Jesteśmy do dyspozycji!

Osy są uznawane za niepożądane owady na posesjach prywatnych, a także w innych miejscach, na przykład w przestrzeni publicznej. Osy boleśnie żądlą, powodując przy tym zagrożenie dla osób uczulonych na ich jad. Nie stanowią one zagrożenia wtedy, gdy zakładają swoje gniazda z dala od ludzi. Czasami jednak budują je pod okapami dachów, pod parapetami, w lampach zewnętrznych, na strychach czy w stodołach.

Próby samodzielnego usuwania gniazd os mogą być nie tylko nieskuteczne, ale również bardzo niebezpieczne. Możemy spowodować wtedy rozdrażnienie owadów i w związku z tym mogą one zaatakować. Najlepiej skorzystać z pomocy ekspertów – nasza firma oferuje profesjonalne zwalczanie os w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach. Jeśli pojawia się problem, wystarczy do nas zadzwonić, aby zlecić usługę.

Zwalczanie os Kraków

Szybkie i skuteczne usuwanie gniazd os

Do usunięcia gniazda konieczne jest posiadanie odpowiedniego wyposażenia. Osoby zajmujące się tymi pracami muszą posiadać odpowiedni strój, zasłaniający ciało i głowę i chroniący przed użądleniami owadów.

Odpowiednią porą do usuwania gniazd jest wieczór, gdy wszystkie owady zlatują się i znajdują się w jego środku. W pierwszej fazie stosuje się środki chemiczne, które powodują obezwładnienie owadów, a następnie wycina się gniazdo i umieszcza w worku i wywozi w miejsce, w którym nie będzie stwarzało zagrożenia.

Jeśli także interesuje cię usuwanie gniazda os w Krakowie, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Nasza firma zajmuje się świadczeniem fachowych usług w zakresie dezynsekcji dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Posiadamy przeszkolonych pracowników i stosujemy specjalistyczne wyposażenie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług DDD dostępnych w Krakowie i okolicznych miejscowościach!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność