Usuwanie gniazd szerszeni Kraków

Zauważasz, że w okolicy twojego domu pojawiają się szerszenie? To problem nie tylko na wsiach, ale również w dużych miastach. Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dezynsekcyjnych – usuwamy gniazda szerszeni szybko i skutecznie w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach. Zadzwoń do nas, gdy pojawia się problem!

Szerszeń europejski, który nazywany jest również szerszeniem groźnym, jest największym owadem w rodzinie osowatych w Europie Środkowej. Również możemy spotkać go w Polsce. Szerszeń może żądlić, a jego jad może powodować zagrożenie dla osób, które są na niego uczulenie.

Najczęściej szerszenie zakładają swoje gniazda w dziuplach drzew oraz w innych miejscach z dala od ludzkich siedlisk. Czasami jednak zbliżają się do domów, budując swoje gniazda pod okapami dachów, na strychach, w opuszczonych ulach czy zagłębieniach ścian. 

Zwalczanie szerszeni Kraków

Usuwanie gniazd szerszeni

Nie zaleca się samodzielnego usuwania gniazd szerszeni, ponieważ owady mogą wtedy stać się agresywne i zacząć atakować. Najlepiej skorzystać z usług specjalistów oferujących usuwanie gniazda szerszeni w Krakowie – nasza firma zajmuje się tym od lat i zapewnia obsługę na najwyższym poziomie.

Stosujemy sprawdzone metody pozwalające nam na usunięcie gniazda szybko i skutecznie. Prace wykonujemy wieczorem, gdy owady są już w gnieździe. Na początku stosujemy środki chemiczne służące do obezwładnienia owadów, a potem wycinamy gniazdo i umieszczamy je w worku. Następnie jest ono wywożone w miejsce z dala od siedzib ludzkich.

Nasza firma wykonuje zwalczanie szerszeni w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach z wykorzystaniem specjalistycznego wyposażenia. Nasi pracownicy wykonują zlecenie w stroju zabezpieczającym przed użądleniami i stosują nowoczesne środki. Dzięki temu są w stanie usunąć gniazdo owadów w krótkim czasie. Jeśli pojawia się problem, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą – przyjedziemy na miejsce w umówionym terminie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług dezynsekcyjnych w Krakowie!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność