Zwalczanie karaluchów Kraków

Zwalczanie karaluchów i prusaków w Krakowie

W twoim domu lub firmie widzisz karaluchy lub prusaki? Nie zwlekaj, ale skorzystaj z usług naszej firmy! Oferujemy zwalczanie karaluchów i prusaków w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Posiadamy wieloletnie doświadczeni w branży DDD i zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Karaluchy i prusaki, które nazywane są również karaczanami, są dużym zagrożeniem w domach, sklepach, piekarniach i innych budynkach. To owady kosmopolityczne, uciążliwe i trudne w likwidacji. Przede wszystkim lubią przebywać w otoczeniu wilgotnym i ciepłym, między innymi w łazienkach oraz w kuchniach, również w kotłowniach, magazynach, halach produkcyjnych.

Zwalczanie prusaków Kraków

W porównaniu do prusaków karaluchy są większe. Mają spłaszczone ciało, dlatego mogą chować się w trudnodostępnych miejscach, między innymi przy listwach podłogowych, w szparach w deskach podłogowych, w kanałach wentylacyjnych.

Owady te zanieczyszczają produkty spożywcze i przestrzenie swoimi dochodami i wylinkami. Przenoszą również drobnoustroje, w tym groźne bakterie i zarodniki pleśni, pasożyty – glisty, nicienie. Mogą stać się powodem rozwoju takich schorzeń jak cholera, tyfus, gruźlica.

Zwalczanie karaluchów i prusaków

W sprzedaży możemy znaleźć różne środki przeznaczone do zwalczania owadów, ale nie wszystkie domowe specyfiki są w pełni skuteczne. Warto skorzystać z pomocy ekspertów, aby zapomnieć o problemie. Nasza firma oferuje profesjonalne zwalczanie prusaków i zwalczanie karaluchów w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży dezynsekcyjnej i wiemy, jak zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Stosujemy nowoczesne metody dezynsekcyjne polegające na wykorzystaniu skutecznych środków chemicznych. Prowadzimy opryski, wykorzystujemy metodę żelowania oraz zamgławiania ULV. Są to metody pozwalające na usunięcie owadów nawet w miejscach trudnodostępnych.

Jeśli potrzebne jest szybkie zwalczanie karaluchów i zwalczanie prusaków w Krakowie, zapraszamy do wybrania naszych usług. Gwarantujemy najwyższą skuteczność!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność