Zwalczanie kretów Kraków

Masz problemy z kretami w swoim ogródku? Nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić? My mamy skuteczną metodę na krety, które są zmorą każdego posiadacza trawnika. Nasza firma wykorzystuje sprawdzone sposoby zwalczania kretów w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach. Gdy wykorzystałeś już wszystkie metody domowe, zgłoś się do nas!

Krety są owadożernymi ssakami, które spędzają swoje życie pod ziemią. Żywią się przede wszystkim drobnymi bezkręgowcami, między innymi dżdżownicami, ślimakami czy wijami. Możemy spotkać je w różnych glebach – budują one skomplikowane systemy korytarzy zakończonych kopcami. Chociaż przez swoją działalność powodują spulchnienie gleby, to jednak przyczyniają się również do niszczenia korzeni roślin.

Polskie prawo chroni krety – znajdują się one pod ochroną. W związku z tym stosuje się metody mające na celu odstraszenie się kretów lub ich odłowienie i przeniesienie w inne miejsce. Metody chemiczne stosuje się tylko w przypadku bardzo licznego występowania kreta na ogrodzonych posesjach. Jeśli potrzebujesz pomocy, nasza firma oferuje usuwanie kretów w Krakowie oraz w okolicznych miejscowościach w Małopolsce. Zapewniamy wysoką skuteczność!

Szybkie zwalczanie kretów

Istnieje wiele metod zwalczania kretów, ale nie wszystkie z nich wyróżniają się oczekiwaną efektywnością.

Wśród domowych metod znajdują się między innymi słupki ze szklanymi butelkami, które po wbiciu w ziemię wywołują hałas i wibracje odstraszające zwierzęta, umieszczanie w kretowiskach szmatek nasączonych rozpuszczalnikiem albo naftą. W sprzedaży możemy znaleźć też urządzenia odstraszające krety, które emitują niesłyszalne dla ludzkiego ucha, ale męczące dla gryzoni sygnały akustyczne.

W przypadku nowych trawników stosuje się dodatkowo specjalne siatki zabezpieczające przed przebijaniem się kretów na powierzchnię.

Jeśli jednak powyższe metody nie są w pełni skuteczne, warto skontaktować się z fachowcami. Nasza firma oferuje zwalczanie kretów w Krakowie i w okolicznych miejscowościach – prace te wykonujemy już od lat i mamy w tym doświadczenie. Stosujemy specjalne wyposażenie do wyłapywania kretów i wywozimy je w miejsca z dala od skupisk ludności. W razie potrzeby stosujemy też metody chemiczne.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność