Zwalczanie pluskiew Kraków

W twoim domu zalęgły się pluskwy? Nie czekaj, ale jeszcze dzisiaj skontaktuj się z naszą firmą, aby zlecić ich zwalczenie. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług dezynsekcyjnych w Krakowie. Razem z nami zapomnisz o tym problemie!

Pluskwy to owady stanowiące rosnące zagrożenie. Prowadzą nocny tryb życia i wtedy żywią się krwią zwierząt, a także człowieka. W warunkach domowych są bardzo uciążliwe, kąsając i zostawiając swędzące, czerwone ślady. Bez żywiciela są w stanie przeżyć miesiące, poddając się procesowi hibernacji.

Samodzielne wytępienie pluskiew domowymi sposobami nie jest w pełni skuteczne. To owady odporne, które często przebywają w trudnodostępnych miejscach, między innymi za listwami podłogowymi, za tapetami, meblami, pod ramami obrazów, pod boazerią. Jeśli interesuje cię skuteczne zwalczanie pluskiew w Krakowie, nasza firma oferuje w tym zakresie profesjonalną pomoc – dajemy gwarancję na wykonane usługi!

Usuwanie pluskiew Kraków, odpluskwianie Kraków

Dla całkowitego usunięcia pluskiew stosujemy sprawdzone metody dezynfekcyjne polegające na zastosowaniu profesjonalnych środków i narzędzi owadobójczych. Metody dobieramy indywidualnie pod kątem szacowanej liczby pluskiew oraz miejsca ich bytowania. To pozwala nam na uzyskanie tak wysokiej skuteczności.

Metody usuwania pluskiew:

  • metody chemiczne – polegają na wykorzystaniu specjalnych środków o działaniu owadobójczym, które stosowane są w formie dymu albo mgły, dlatego pozwalają na dotarcie do wszystkich miejsc bytowania owadów
  • metody fizyczne – nie wymagają stosowania środków chemicznych, polegają między innymi na stosowaniu pary wodnej o wysokiej temperaturze, wymrażaniu suchym lodem, a także na mechanicznym zbieraniu owadów przez ich wyłapywanie, odkurzanie

Zajmujemy się odpluskwianiem różnych lokali, między innymi mieszkań, domów jednorodzinnych, a także obiektów noclegowych i innych przestrzeni, w których występują pluskwy.

Jeśli interesuje cię skuteczne usuwanie pluskiew w Krakowie, w naszej firmie zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność