Zwalczanie szczurów Kraków

Szczury to coraz częstszy problem w wielu miastach. Możemy zobaczyć je nie tylko na ulicach, ale również w blokach, zakładach pracy, magazynach. Gdy również masz problemy ze szczurami i chcesz pozbyć się ich skutecznie, zadzwoń do naszej firmy. Oferujemy szybkie i sprawne zwalczanie szczurów w Krakowie i w okolicy. Deratyzacja to nasza specjalność!

Podobnie jak myszy, szczury towarzyszą człowiekowi już od wieków. Są kosmopolitycznymi gryzoniami, które łatwo przystosowują się do nowych warunków. Prowadzą głównie nocny tryb życia, szybko się rozmnażają, a także są trudne w złapaniu. Stanowią główne zagrożenie dla zbóż i pasz, ponieważ wygryzają dziury w workach, zanieczyszczają produkty, a także przenoszą choroby.

Walka ze szczurami powinna być kompleksowa. Nie zawsze dostępne w powszechnej sprzedaży środki działają skutecznie. Nasza firma oferuje pewne zwalczanie szczurów w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Gdy masz problem z tymi gryzoniami, skontaktuj się z nami – pomogliśmy już wielu osobom i firmom.

Metody zwalczania szczurów

W przypadku zauważenia szczurów należy podjąć działania mające na celu ich likwidację jak najszybciej – w ten sposób zapobiegamy ich nadmiernemu rozmnożeniu się.

Obecnie w zwalczaniu szczurów najczęściej stosuje się specjalne substancje chemiczne przeznaczone do walki z gryzoniami, tak zwane rodentycydy. Wykorzystuje się również środki fizyczne – łapki żywołowne lub uśmiercające gryzonie. W przypadku łapek żywołownych zwierzęta są następnie wywożone w miejsca z dala od siedzib ludzkich.

Nasza firma oferuje skuteczne usuwanie szczurów w Krakowie z wykorzystaniem powyższych metod. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak poradzić sobie z problemem nawet bardzo dużego zaszczurzenia. Również doradzamy naszym klientom, jak prawidłowo zabezpieczyć budynki przed ponowną migracją się gryzoni.

Gdy potrzebne jest skuteczne odszczurzanie w Krakowie i w okolicznych miejscowościach, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy maksymalną skuteczność!

WSZYSTKIE USŁUGI WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

ZAMÓW USŁUGĘ

798-101-101

bok@krakowddd.pl

Skuteczność 100%
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Ekspresowe realizacje
  • Pełna skuteczność